| Alecssa98 a întrebat:

Care retea e mai buna? thinking
Cosmote sau vodafone?

6 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

VODAFONE, clar! Pe Internet mergi super repede, etc.
Dar in varianta de minute, bla-bla este Cosmote-ul. happy

| Ana a răspuns:

Eu zic cosmote

| dede070707 a răspuns:

Cosmoteee, evident! love struck

| zambethツ a răspuns:

Eoo am Vodafone dar sigur cea mai buna retea este cosmote am sa imi iau si eu. aproape toti au cosmote se spune ca este cea mai bună ofertă de portabilitate de pe piaţăhappydeoarece are
acum in anul 2011 cea mai buna acoperire si ai oferte avantajoasehappykiss

| andreeeeea a răspuns:

Eu zic ca e Cosmote
iti zic si de ce:
au foarte multe oferte
si telefoane mega tari la preturi de nimic saau chiar gratis la unele abonamente mai scumpe
in retea n-ai niciun stres ...ai vreo 1000 de minute si mesajelaughing
si nationale ai sa iti ajunga

pe cand pe Vodafo...nu prea ai minute nationale
desi cu o cartela Pre-pay e mai avantajos. dar oricum. minutele nationale sunt putine.nesemnificative

ma rog.eu sunt pe Orangerolling on the floor dar stiu foarte bine
ideea ii ca n-am pe nimeni pe cosmote.si daca nu ai...cam degeaba te bagi pe cosmo ca nu ai ce face cu minlaughing
iar pe voda nu am gasit ceva convenabil si acu trebuie sa astept sa imi expire abonamentul acesta

:*
byebyeee

| Alice_9336 a răspuns:

Vodafone! Cosmote pica retea mereu. Ere semnal prost. Dar dupa parerea mea cea m buna retea este Orange si oferte bune si acoperire foarte buna. funda