| InfiAndrew a întrebat:

Ce retea de telefonie mobila este mai buna: Cosmote sau Vodafone?

14 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Vodafone!
Mi se pare de 1000 de ori mai bună.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu sunt in reteaua asta, dar intre cele doua,, Vodafone,, are cele mai avantajoase oferte si o acoperire mai vasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cosmote!

| Madayna a răspuns:

Eu am cartela Cosmote.

| piTiCcu a răspuns:

Salut,Vodafone cu siguranta.

| Florenta16 a răspuns:

Cu toate ca cativa ani in urma eram de acord cu cosmote-ul, acum tind sa cred si de fapt asa este, Vodafone-ul este cea mai tare retea. Cu doar 5 euro ai minute si mesaje nelimitat, ceea ce la cosmote, fara 8 euro, nu reusesti. Sper sa iei alegerea necesara!

| dorin1990 a răspuns:

Parerea mea e :Cosmote

| dianaandra1467 a răspuns:

După părera mea este Orange happy
Dar dacă trebuie să aleg din acestea două, aș opta pentru Vodafone. Are multe reclame, chiar amuzante pentru a capta clienții! Fac fel și fel de reduceri, și au semnal mai bun. doar că la Cosmote ai acopperire de la Remtelecomwinking. Baftă
O zi bună îți doresc!

| Ronald0 a răspuns:

Salut, dupa parerea mea de departe este Vodafone.

| EyelessJackLover a răspuns:

Clar Vodafone

| albert02 a răspuns:

Cosmote.

| cristina202 a răspuns:

Vodafone- un mare plus la acoperire si semnal la orele de varf
Cosmote-un mare plus la pretul abonamentelor si la serviciile incluse in acestea
Eu am cosmote.

| Oanadriana a răspuns:

Dupa parerea mea, cosmote happy

| mika1123 a răspuns:

Cosmote