| mihai406 a întrebat:

Care stie un site de bloguri sau un blog care au domeniu privat si ofera gratis crearea unui blog cu domeniu.com?
Pentru ca un prieten de-al meu mi-a zis sa mai caut si inca nu am gasit.
Dau funda celui care imi spune ceea ce vreau sa stiu(adica un site de bloguri sau un blog cu domeniu.com)!winking

Răspuns Câştigător
| Leandro a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un Site sau blog GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!
uCoz ofera tuturor celor inregistraţi, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste constant), peste 250 de teme gratuite şi multe altele.
Dupa, poti sa-ti cumperi domeniul.com/ro/eu si poti sa il parchezi gratuit la ucoz.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

2 răspunsuri:
| razvanel112 a răspuns:

Recomand http://www.gstudio.ro/ pentru un site de calitate