| CotutiuMartian a întrebat:

Care stii cel mai bun program de facut un video in care sa contina mai multe cadre?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Pisiiiy0516 a răspuns:

Viva video dar trebuie sa îl descarci de pe google!

| NLS a răspuns:

Hypercam e ceva la nivel de grupa mica, Camtasia e bun pentru uz casnic și amatori, dar nu are prea multe chestii, nici nu suporta multe formate raw (am spus multe, pentru ca fiecare brand de camere video are dezvoltat propriul tip de fișier raw), iar Vegas aparține de Magix de câțiva ani, se numește Magix Vegas, și nu mai face parte din elita, însă e un program decent, mult peste Camtasia.

In schimb. În rândul lumii bune găsești Premiere Pro, Edius Pro, Lightworks Pro, sau dacă ești pe mac, Final Cut.
Tot foarte bun a devenit Pinnacle Studio, după ce au cumpărat și integrat Avid Studio in produsul lor.

| CotutiuMartian explică (pentru NLS):

Multumesc