| mirceapeiaaa a întrebat:

Exemplu de program de slabit care sa contina: banda, bicicleta magnetica si aparat de facut abdomene?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Aneurysm a răspuns:

În primul rând, încălzirea e esenţială.
Poţi să începi cu bicicletă deoarece îţi creşte ritmul cardiac astfel şi te ajută să faci celelalte exerciţii. După bandă, şi laşi abdomenele la final. Cel puţin aşa am auzit de la cei mai mari (fac sală şi de-aia)