| theodora_2847 a întrebat:

Care sunt diferentele dintre un mp3player si un ipod? Ce-mi recomandati?

Cel mai bun raspuns primeste

Răspuns Câştigător
| craniul a răspuns:

Pe mp3 pozi asculta muzica mp3 si radio in schimb pe ipod se pot vedea si filme, clipuri, muzica mp3, radio, conexiune la internet in cazul ppodului de la applewinking wireles etc

2 răspunsuri:
| iulyan a răspuns:

Mp3 poti asculta muzica mp3 si la radio (unele) si atat.in schimb la ipod ii ca un fel de telefon iphone dar ii facut mai mult pentru multi media adica muzica filme videoclipuri etc.

| karellen a răspuns:

Niciunele, afara de faptul ca ipod-ul e mult mai scump