| HPGr33n a întrebat:

Cat de bun este un ClickNet mobile de la Romtelecom (modem) si ce modem imi puteti recomanda? Sa aiba viteza mare si spuneti-mi si un pret daca se poate...

Răspuns Câştigător
| FlorinDiablo a răspuns:

Treaba cu romtelecomu implicit click net e o intrreaga opratiune de introducere a degetului in c... personal am avut de aface cu aceste servici pe parcursul a mai multor ani si ce sa zic viteza mica bani multi. Daca vrei te poti orienta catre RDS au retele bunicele si netul mobil merge foarte bine am un stick mobil si descarc de pe torent cu 7 mega lejereanu.Si ca sa inchid discutia cu o ultima concluzie cel mai bine alegi UPC dai un ban si sti ca nu-l mai ai glumesc, au cea mai mare viteza de pe piata in acest moment.

| HPGr33n explică (pentru FlorinDiablo):

De acord cu tine... m-am interesat si chiar e destul de tentant...

1 răspuns: