| BossuBarbosu a întrebat:

Cât de bun pentru gaming credeți că este un Deluxe Expert Digital Navigator v2 cu un procesor Pentium Dual Core E2140 1.6 Ghz bus 800 1M, o placă de bază Gigabyte 945GZM-S2 FSB 1066, DDR2, PCI-E, o memorie de 1 GB PC5300 667, hard-disk 250GB Maxtor 7200rpm 8MB Serial ATA2 Unitate optică DVDRW LG, interfața grafică GeForce 7200GS 256MB DDR (32 bit) TV-out DVI, interfața audio 5.1 on board?

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Bună!
Cu acest calculator vei putea juca în mare parte tot ce a apărut până în anul 2003, la rezoluția 720p și setări grafice medii, tot ce depășește acest an, ori nu va rula ori va rula cu mai puțin de 30FPS cu orice setări grafice.

1 răspuns:
| BossuBarbosu explică (pentru SilviaDulcik):

Ms.