| Innorat a întrebat:

Salut Vand Sistem de calcul complet Expert Digital Gamer V4 cu procesor AMD Phenom X3 8750 Triple Core, Placa de baza Gigabyte M61, Memorie 3GB, DDR2, Unitate optica DVDRW, Interfata grafica 210 512MB, Tastatura PS/2, Mouse optic scroll, Camera Web Logitech C170, Carcasa ATX 500W USB Mf415 + Monitor LG FLATRON W1942S, 8000:1, Timp de raspuns 5ms cu Windows 7 Ultimate istalat la pretul de 1640 negociabil, doresc pareri si cine doreste sa cumpere raspuns dau funda. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| supermamici a răspuns:

Serios acum, acesta: http://bit.ly/sistem-gaming-a8 este peste configuratia ta si totodata are si memorie dubla si mai performanta, si hard de 1 terra, iar de diferenta iti iei un monitor led. Plus ca primesti garantie de la vanzator!

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Zi mersi daca iei 1200 RON pe el.