| anonim_4396 a întrebat:

Cat de greu e Linux Mint de instalat? Cum fac sa-l instalez de pe stick? Am luat Windows 10 si e dezastru, cu W7 aveam ceva probleme

34 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Salontanul):

90% dintre cei care pun intrebari aici e de mirare ca nu uita sa respire. De judecata, deja e mult prea mult.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru ramon2473):

Aberezi. Nu mai ai nevoie de sudo de ani buni. https://community.linuxmint.com/tutorial/view/1525

| WxRo a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

De fapt toti care zic ca linuxul e greu ...nici macar nu stiu cu ce se mananca. Ei vb din auzite. Degeaba ne chinuim noi sa le explicam.
Ramon este un expert in linux ..doar ca nu a avut timp sa il invete. Ne pierdem timpul cu ei.