| rWamo a întrebat:

Cat timp trebuie sa astept dupa ce incerc sa ma conectez la contul de digi? Nu reusesc si imi apare ca am incercat sa ma conectez de prea multe ori.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am incercat imediat si mi-a mers. Are niste erori cateodata. Mai incearca!

| darrio2007 a răspuns:

Suna la Digi.

| Bizon95 a răspuns:

Chestia nu functioneaza asa, ci la modul ca nu ai interval intre reconectari, si te reconectezi de nustiucate (nu stiu nr exact si nici intervalul de timp) ori atunci undeva se declara ca incerci sa te reconnectezi prea des

asa ca ai doua solutii
1. eu am avut problema asta si s-a rezolvat schimband parola, o poti face din contul tau de pe https://www.digiromania.ro/ la serviciile mele/internet fix (la mine e fiberlink) daca nu ai poti sa iti faci singur cu o factura, schimbarea parolei v-a sterge faptul ca ai incercat de prea multe ori
2. dai telefon la ei