| Kely2820 a întrebat:

Cate încărcări pot obtine de la o baterie externa myria de 2000Mah la un telefon Huawei p10 lite, merge de 2 încărcări 100%?

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca telefonul are bateria de 1000mAh da merg 2 daca nu doar 1 ar merge.

2 răspunsuri:
| 11antonia11 a răspuns:

La mine merge doar o data, uneori nici macar atât. De multe ori se descarcă înainte de a avea 100%, chiar daca nu am pus telefonul la încărcat când era descărcat complet.

| TheGreenWolf a răspuns:

La telefonul pe care il detii, va merge incarcat o data 100% si aprox. inca 40-50%...