| mafiaa a întrebat:

Cati bani credeti ca merita pc-ul asta la mana a 2-a? FUJITSU SIEMENS. Procesor: AMD Athlon (tm) 64X2 Dual Core Procesor 4400+ (2CPUs), ~2. 3GHz. RAM 2GB ddr2, Placa video: NVIDIA GeForce 9200. 880 MB. HDD 80. DVD-RW

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Procesor = 80 lei
Placa video = 50 lei
Memorie = 70 lei
DVD-RW = 50 lei
HDD = 70 lei
Carcasa = 50 lei
Sursa = 50 lei
Placa de baza = 80 lei
Total = 500 lei, dar s-ar putea sa nu iei banii astia pe el. Daca nu il ai de vandut ci vrei sa-l cumperi ofera si tu 350- 400 lei, dar sa stii il iei pentru internet, muzica nu pentru jocuri.

4 răspunsuri:
| Me2 a răspuns:

400-550 ron, nu as da mai mult, si nu cred ca ar da cineva mai mult

| mafiaa explică:

Eu am dat pe el 350 lei si ma gandeam ca pot sa iau mai mult daca il vand.

| taken a răspuns (pentru mafiaa):

L-ai luat bine.Crezi ca daca il dai cu 400-500 lei iti iei unul mai bun? Doar daca mai pui ceva.Sau il dai pe asta cu 450 lei, cumperi altul cu 450 lei il dai cu 600, cumperi altul cu 600 il dai cu 750...

| mafiaa explică:

Eu pe asta l-am luat de la second hand si sunt pc-uri FOARTE BUNE la preturi foarte mici.