| teodor18 a întrebat:

Cati bani pot castiga daca imi deschid un site web?

6 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Asta depinde doar de calitatea site-ului. Cu cat ai vizitatori mai multi, cu atat castigi mai mult.

| Rakanishuu a răspuns:

Depinde. Poti doar sa investesti, fara a avea un castig sau poti face bani frumosi prin site-ul tau.
Intereseaza-te care sunt cele mai accesate site-uri si pe baza informatiilor, creaza-ti unul de succes, ca poti!
Trebuie sa stii sa ti-l promovezi.

| Danzell a răspuns:

Destul de putin.
asta daca vrei sa castigi doar din site.
trebuie sa ai sute de mii de vizualizari asta in conditiile in care trebuie sa ai adsense-ul activat, iar vizitatorii nu au adblock.

daca vrei sa faci un magazin online poate mai merge. dar asta nu mai presupune sa stai cu fundu in faca pc-ului degeaba

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vei cheltui mai mult decat vei castiga. Daca vorbim de un site obisnuit, intretinut de o persoana, fara prea mari cunostinte de seo castigul va fi de cativa $ pe luna si asta dupa cativa ani in care faci seo serios.

| K0sti a răspuns:

In prima faza nimic, doar vei investi! Dupa vreo 2 ani, posibil sa-ti iasa de un pachet de tigari, dar si asta depinde de site si priceperea ta!

| CPAElites a răspuns:

Depinde ce nisa alegi.
Poti incepe sa lucrezi ca affiliat pe amazon : https://www.youtube.com/user/TheLazyAssStoner/videos