| sonia7026 a întrebat:

Ce alegeti intre un telefon cu touchscreen si unul cu tastatura qwerty?

8 răspunsuri:
| johncena_8578 a răspuns:

Pai eu as alege cel cu touchscreen!big grin

| KaRy a răspuns:

Tastatura qwertywinking

| baalial a răspuns:

Qwerty

| JustForMe a răspuns:

Touchscreen

| Dyana_1003 a răspuns:

Touchscreen :*

| ericbest a răspuns:

Eu zic sa iti iei unu cu tastatura qwerty, pentru ca telefoanele cu touch screen se decalibreaza cu timpu si se strica foarte repede daca l-ai scapat e gata. Eu zic ca e cel mai binewinking

| DakotaRoyse a răspuns:

Qwerty, cu siguranţă.

| cartman a răspuns:

Touchscreen e pentru fete sau pentru idiots care "vor sa fie la moda". qwerty este mult mai folositor la mesaje, jocuri si multe altele.Mai greu de umblat in Igo fara tscreen in rest as opta pentru tastatura qwerty