| anonim_4396 a întrebat:

Ce anti -virus recomandati pentru windows 7?

Răspuns Câştigător
| Laurentiuuu a răspuns:

Avast...

11 răspunsuri:
| vanciurea a răspuns:

,, AVG 2011'' este cel mai bun ia-l cu incredere

| Cupcakeeee a răspuns:

Iti recomand : avira antivirus personal! este cel mai bun si eu am windows 7 si am avira si chiar merge!
funda?

| Bendes a răspuns:

Avg 2011 lol rolling on the floor)) Kaspersky PURE este forste bun si de incredere si nu nu trebuie sa dai banii pe el il gasesti si cu licenta pana pe 2229 rolling on the floor auzi u avg doamne

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Incearca nod32, eu pe acesta il folosesc si am tot windows 7.

| IIIx333III a răspuns:

Bitdefender, original. Este cel mai bun, mai ales Total-Security. Este fantastic. L-am avut si eu pentru putin timp, un scurt trial oferit de o revista. Totusi, super, nu am de comentat la el.

| daηă a răspuns:

Nod 32

| robygabitzu1997 a răspuns:

Avira
Avast!
AVG
Comodo
Microsoft Security Essentials
Adresa:
http://www.go4it.ro/......7-5047831/

| JaJe a răspuns:

Kaspersky PURE! nu lua porcariile alea "Free" de ce Kaspersky nu e Free? (stai linistit exista versiuni trial cu crack) Pentru ca e un antivirus excelent, tot ce e free, nu e bun e ca si cum ai face comparatie intre Photoshop CS5 si Paint

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Avira

| Adysh196 a răspuns:

Cel mai bun este Microsoft security essentials este si gratuit si cel mai bun dar trebuie sa ai licenta activata

| Kasya a răspuns (pentru Laurentiuuu):

Avast este foarte bun.L am folosit atatia ani...