| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun anti-virus? Ce imi recomandati?

11 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Eu folosesc Avira AntiVir Free http://www.softpedia.com/......-6527.html
E mult mai bun decat Nod32.
Anul trecut am folosit in paralel si Nod32 si Avira, iar Nod32, parca dormea. Doar avira-mi detecta virusii.

kratos
| kratos a răspuns:

Avira.

| Dorinel a răspuns:

BitDefender...consuma ceva mai multe resurse ca alte anti-virusuri... dar este foarte foarte bun...eu unu sincer nu prea am probleme cu calcu...am avut mai multe AV-uri si nu prea sunt asa de eficiente ca bitdefenderu...bafta

| mihaa a răspuns:

Eu iti recomand cel mai tare soft Faronics Deep FREZZE si k acest soft ai protectie mare la calculator si nu mai ai nevoie delokk de anti-virus

| Dj Boalca a răspuns:

Parerea mea ca NOD32 este bun...vad ca lumea recomanda avira... l-am downloadat si eu sa vad cum este...

| a2 a răspuns:

Si eu am tot Avira deci... ti-l recomand cu draga inimahee hee

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Avira il am eu si e bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Avira e unul dintre cei mai bun antivirusi pentru ca a iesit pe locul 2 la cei mai buni antivirusi testati si pe locul unu la cel mai bun antivirus care nu solicita sau nu consuma resurse multe din calculator.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aviara il am si eu si est cel mai buna antivirus til recomand si tie

| girl16flo a răspuns:

Avast :X:X cu siguranta

| guliaucigasa a răspuns:

Nu exista cel mai bun. Toate antivirusurile au "+"-uri si "-" uri