| Deidara554 a întrebat:

Ce anti-virus imi recomandati pentru Windows 8?

Răspuns Câştigător
| IonutGaby a răspuns:

Ai chiar unul in windows, numit windows defender, mai ai un program de care se zicea ca iti trimite raport la Microsoft cu aplicatiile descarcate de pe net dar nu este nimic adevarat, acel program se numeste smart screen, mai poti folosi si panda antivirus golden protection este bun+are o interfata asemanatoare cu cea a startului diin windows 8loseste cu mare incredere si bit defender,kapersky, avg, avast, avira, NOD32, NIS(Norton internet security). Sper sa te fi ajutat

4 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Avast Free. E gratis si bun.

| Niiiicu a răspuns:

Nicunul,iti va incetini pc-ul, mai bine fara si esti atent la ce descarci

Răspuns utilizator avertizat
| Perfect1T a răspuns:

Windows Essential Security! Se descurca de minune cu Windows 8