| JusTPauL a întrebat:

Ce boxa protabila ati alege intr-un buget de 800 lei?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| JusTPauL explică:

In comparatie cu Bose SoundLink Mini II, care in strainatate e doar 190 euro.
Care ar fi mai buna?
Am vazut ca Razer are doua difuzoare de 12W, la Bose nu stiu cat are, dar am ascultat si se aude bine.

| Alex_Ciotìrnae_1997 a răspuns:

Dude tu vrei sa dai 800 de lei pe o boxa portabila? :))))
http://www.emag.ro/......DK6M87BBM/
Asta e una destul de ok, si e mult mai ieftina, faci cum vrei, dar nu prea merita sa iei o boxa de 800 de lei

| JusTPauL explică (pentru Alex_Ciotìrnae_1997):

Asa boxa am vazut in auchan, nu stiu ce pret are dar are doar 10W.
Eu prima data am vrut sa iau beats audio xl, cea mare cu 4 dif frontale si 1 sub spate. Doar ca se incalzea foarte tare si a fost scoasa de pe piata.
Asa ca urmatoarea ar fi bose, care la dimensiunile ei reduse se aude extrem de bine, iti da senzatia ca stai intr-o camera cu sistem 5.1 sau a boxa mare.
Daca esti mereu in deplasare nu prea ai alte variante, pentru un sunet mai bun.
Am bang&olufsen in laptop, dar boxa o folosesc si la iarba verde, mare, munte, si alte locuri unde ai chef de un mic party happy