| Tenisi a întrebat:

Ce fel de telefon aveți? Eu am iPhone4!

Răspuns Câştigător
| Francesca17 a răspuns:

Buna,draga mea!
Telefonul meu se numeste IPhone4!
Se pare ca si al tau Coincidenta!
Numai Bine love struck!
Funda puppy dog eyes?

84 răspunsuri:
| Adeeeeeee a răspuns:

Htc wildfire S pe alb.

| lavinia148 a răspuns:

Samsung da nu stiu ce nr.

| thunderstruck13 a răspuns:

HTC Wildfire.

| DianaPrepelita a răspuns:

Si ce te lauzi? ti se pare ca noi avem nevoie sa stim ce telefon ai tu? bravo tie ca ai, si eu am, dar nu ma laud ca si tine. acesta este un site unde se dau raspunsuri la intrebari serioase nu la prostii de astea. putem sa traim cu totii fara sa stim ce telefon ai tu. si fetito, ca vad ca esti micuta, ia-o mai incet cu laudatul ca n-o sa-ti prinda bine.winking

| RadwRadw a răspuns:

Si daca ai iphone 4 ce crezi ca esti...parca zici ca ne intereseaza pe noi ce tel ai u...app eu am corby touch tongue

| oAnna a răspuns:

De pe unde l-ai 'sterpelit'si pe asta?

| adriano_2181 a răspuns:

Asta e ca tu sa te dai mare ca ai iPhone4 de la mamica ta?laughingciudata intrebare!

| XDarkAngel a răspuns:

Eu am LGK500, tot cu touch screen. si fara suparare, dar dc ai pus intrebarea asta (eu prima data cand am vazut-o m-am gandit ca ca sa te dai mare big grin)?

| Michaela89 a răspuns:

Eu am Samsung Corby.L-am primit cadou, deci, n-am dat bani pe el.Si e foarte folositor, mai ales la muzica.

| Oxanna a răspuns:

Samsun Chatlove struck

| Millis a răspuns:

IPhone 100 laughing

| BellaMarie a răspuns:

Eu am un Mini-Iphone Rozhappy si un Sonny Ericcsonhappy

| ILuvBondVagaBond a răspuns:

Eu am un modest Samsung C3300K.Desi imi era bine si cu unul de 1 euro, ca tot are ce vrei de la un telefon. suna! Dar cred totusi ca ai gresit categoria : asta nu cumva trebuia sa fie la Educatie si Cultura Generala? Naah, poate doar cultura generala... daca vrei sa te lauzi, mai bine te duci la gasca de fitoase din clasa ta, care rad de cele de 12 ani ca mine ca vreau un telefon, nu o chestie scumpa. Din 500-600 lei imi iau nu stiu cate haine, carti si alte chestii care imi folosesc.

| cathwoman a răspuns:

Sony ericsson u8i vivaz pro...si aici nu se pun intrebari de genu asta! multi dintre noi avem iphone si nu ne laudam! |-)

| anaservic a răspuns:

Htc wildfire kiss

| alexgabyy29 a răspuns:

Nokia 6233

| Pufos8 a răspuns:

Eu am Iphone 10! Sunt mai tare ca tine daca vroiai sa te lauzi!

| MonsterAndrew2012 a răspuns:

Nokia 5228 Modoficat

| Tenisi explică:

Sa stiti ca nu mă dau mare oameni buni! Întrebăm si eu! Ce n-are voie omu' sa intrebe ceva! Mi se pare ca voi sunteți gelosi pe cei care avem iPhoane! A si apropo si eu am Samsung gt s 5030.

| Crazy_2020 a răspuns:

Lg S290 Cookie Fresh!

| parfum11 a răspuns:

Eu am iPhone 5 din SUA, acolo a aparut deja!

| Mytzyca a răspuns:

Nokia e71

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Nokia 6303i si nu l-as da pe niciun iPhonetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia E7-00

| ioana100 a răspuns:

Eu nu cred ca ai vrut sa te lauziwinking
eu am Nokia n900, bineinteles, original nu replicahappy

| NikolasXD a răspuns:

Frumoss, eu am iphone 11 lol

| b342 a răspuns:

Buna.
Eu am Nokia n8. [ nu ma lasa sa scriu cu majuscule chatterbox ]
Pa, pa. happy

| Samarra a răspuns:

Si ce te lauzi? de unde ti l-ai cumparat? de la chinezi sau targuri? eu am LG Optimus One tongue

| GeorgeGabriel a răspuns:

Samsung Galaxy S II e cel mai tare e mai bun ca al tau

| alliss a răspuns:

@Dyana " Sa stiti ca nu mă dau mare oameni buni! Întrebăm si eu! Ce n-are voie omu' sa intrebe ceva! Mi se pare ca voi sunteți gelosi pe cei care avem iPhoane! " Baaa te lauziiiii. se cunoaste de la o posta ca te lauzi. Nu ne mai aburi pe noi ca " nu are voie omu sa intrebe ceva " :-J Eu am Samsung gt s5600v... Ti-o dat mata iphone si nu stii cum sa te lauzi nu? Hai lasa-ma cu abureli din astea ca nu prostesti pe nimeni :-J