| ChangeYourLife a întrebat:

As vrea sa imi iau si eu un telefon nou si m-am gandit la iphone4, am citit ceva pe net despre el dar as vrea sa imi spuneti cei care aveti, adica e cool sau va plictisiti de el?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

La cate aplicatii ai in App Store niciodata nu te plictisesti de el! Ai peste 650.000 de aplicatii dintre care jumatate sunt moca(Free).

| ChangeYourLife explică:

Bai am zis ca vreau sa imi iau si v-am intrebat pe voi daca e cool, pentru ca eu habar nu am dar asta nu inseamna ca imi iau un telofon pentru ca e la moda

| IoniixD a răspuns:

Decât să-ţi iei doar pentru că e "cool", mai bine nu-ţi mai iei. happy