| dutzubu a întrebat:

Ce parere aveti despre iphone4?

5 răspunsuri:
| ιяιηυк a răspuns:

Geamstraight face Îl spălăm cu Cleanlaughing Şi îl facem mai frumoshappy Sau...îi dăm unahee hee şi se spargehee hee

Părerea mea!big grin

| Satan13 a răspuns:

E mult prea scump si nu atat de bun pe cat se spune.
Gasesti telefoane mai bune cu pret mai mic.
Eu cred ca iPhone-ul 4 este doar pentru aia care vor sa se dea mari,iar daca vrei sa ai un telefon bun pe care sa-ti poti pune jocuri care le poti juca numai pe PC atunci te sfatuiesc sa-ti iei un HTC Desire, daca nu, orice HTC e foarte bun.

| PisyKiss a răspuns:

E cel mai tare IPHONE! Dar costa o groaza de bani! Vrei sa til iei? Daca ai bani iatil!

| Ăi_7032 a răspuns:

Parere buna big grin

| edy_3037 a răspuns:

E cel mai tare iphone am si eu unu daca ai bani iatil merita e super tare