| Tenisi a întrebat:

Ce fel de telefon aveți? Eu am iPhone4!

Răspuns Câştigător
| Francesca17 a răspuns:

Buna,draga mea!
Telefonul meu se numeste IPhone4!
Se pare ca si al tau Coincidenta!
Numai Bine love struck!
Funda puppy dog eyes?

84 răspunsuri:
| thunderstruck13 a răspuns:

HTC Wildfire.

| StarMagda a răspuns:

Si ce? Si eu am IPhone 4. Îl am încă din Octombrie anul trecut.

| turcitu a răspuns:

Blekberi

| xenIYA a răspuns:

Buna,bita! telol meu ese numeste my phone, Aproape ca al tau doar potin diferit FUNDA

| ILuvBondVagaBond a răspuns:

Eu am un modest Samsung C3300K.Desi imi era bine si cu unul de 1 euro, ca tot are ce vrei de la un telefon. suna! Dar cred totusi ca ai gresit categoria : asta nu cumva trebuia sa fie la Educatie si Cultura Generala? Naah, poate doar cultura generala... daca vrei sa te lauzi, mai bine te duci la gasca de fitoase din clasa ta, care rad de cele de 12 ani ca mine ca vreau un telefon, nu o chestie scumpa. Din 500-600 lei imi iau nu stiu cate haine, carti si alte chestii care imi folosesc.

| Samarra a răspuns:

Si ce te lauzi? de unde ti l-ai cumparat? de la chinezi sau targuri? eu am LG Optimus One tongue

| Oxanna a răspuns:

Samsun Chatlove struck

| ioana100 a răspuns:

Eu nu cred ca ai vrut sa te lauziwinking
eu am Nokia n900, bineinteles, original nu replicahappy

| Anutsa_2100 a răspuns:

Samsung Wave525
Nu prea cred ca te interesa atat de tare ce telefon avem noiwinking
Parerea mea.ai vrut sa precizezi ce tel ai uhappy

| francesca89 a răspuns:

Eu am doar fix, din anii 80...lauda'te cu iphone'u' ala si intr'un autobuz plin de rromi!

| claudiu_5422 a răspuns:

Eu am un LG kp500

| Joe003able a răspuns:

Buna eu am t8100 Cell Phone(seamana cu iphone-ul dar numai ca-i mai lat)!

| GeorgeGabriel a răspuns:

Samsung Galaxy S II e cel mai tare e mai bun ca al tau

| LaRySa2011FeAt1SeRgIu a răspuns:

Heyy si eu am IPhone4!

| alliss a răspuns:

@Dyana " Sa stiti ca nu mă dau mare oameni buni! Întrebăm si eu! Ce n-are voie omu' sa intrebe ceva! Mi se pare ca voi sunteți gelosi pe cei care avem iPhoane! " Baaa te lauziiiii. se cunoaste de la o posta ca te lauzi. Nu ne mai aburi pe noi ca " nu are voie omu sa intrebe ceva " :-J Eu am Samsung gt s5600v... Ti-o dat mata iphone si nu stii cum sa te lauzi nu? Hai lasa-ma cu abureli din astea ca nu prostesti pe nimeni :-J

| Adeeeeeee a răspuns:

Htc wildfire S pe alb.

| Amii_8530 a răspuns:

Black Berry

| IuliaLol24 a răspuns:

Am LG500 cu touch screen. Ce te dai asa de mare? Pe mine ma intereseaza ce fel de tel ai u fix in... ( sti u ) laughing

| biaalexa a răspuns:

Ipohe4

| cornel a răspuns:

Nokia 3310batting eyelashes

| b342 a răspuns:

Buna.
Eu am Nokia n8. [ nu ma lasa sa scriu cu majuscule chatterbox ]
Pa, pa. happy

| Adbbmsh a răspuns:

Tu nu-ti dai seama ca se lauda si astiA? adica si eu pot sa zic ca am iPhone7 si nu exista dar sa zic ca.l am si ma laud.

| Andr3e a răspuns:

Nokia x-6, iPhone4 sh Nokia 5230 l-am primit cadou d l iubi.Dc?

| NikolasXD a răspuns:

Frumoss, eu am iphone 11 lol