| SacuiuRobert926 a întrebat:

Ce imi recomandati windows 10, 2019 sau windows 10 2015?

7 răspunsuri:
| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Windows 10 2019 penntru ca driverele sau programele care se actualizeaza constant merg mana in mana cu un windows cat mai nou

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Windows 10 este Windows 10 si atat. Ce 2015, ce 2019?

| Ineys a răspuns:

Nu cred ca mai exista Windows 10 2015. Atunci a fost lansat, dar cred ca versiunea aia s-a pierdut de mult.

| flixbuster a răspuns:

Te referi poate la Windows 10 Enterprise LTSC 2016 sau Windows 10 Enterprise LTSC 2019?

http://techcommunity.microsoft.com/......a-p/293181

Raspunsul este: Windows 10 Enterprise LTSC 2019.

Răspuns utilizator avertizat
| Bizon95 a răspuns (pentru Ineys):

Se poate downloada orice versiune de windows 8.1-10 vrei, stiu vreo 2 solutii, insa cea mai semnificativa e rufus in care apar 11 versiuni de windows 10, inclusiv prima, cea din 2015

raspunsul suna asa:
recomandat e ultima versiune
DAR
daca vrei sa faci cioace mai putin folosite, atunci, ce iti rezolva problema
de exemplu, inainte sa imi baneze conturile de CoC, foloseam bot si ca emulator foloseam prima versiune de bluestack, care era cea mai light si mai stabila, iar asta NU mergea pe ultimul windows 10 (au schimbat diverse chestii de virtualizare) ci numai pe prima versiune, cea din 2015

PS daca alegi ala din 2015 o sa ai GROS probleme cu update-ul, pentru ca Mircosoftul NU o sa se lase si o sa incerce sa faca update si nu e indeajuns sa tai serviciul, eu am reusit sa blochez treaba numai dupa ce am faultat manual windows 10 updater, care imi aparea periodic si vroia sa faca rahatul praf (l-am sters, apoi am creeat un fisier cu 0 bytes numit la fel pe care l-am protejat din drepturi sa nu mai poata fi modificat)

| reemix a răspuns:

Windows 10 gasesti licenta ieftina aici : https://storygram.ro/