| Călătorintimp2029 a întrebat:

Buna ziua, ce Windows are cea mai buna calitate- Windows 8.0(2018)
-Windows 10(2015)
-Windows11(2019)? Care vi se pare cel mai bun? PS câți GB RAM trebuie sa aibă un PC bun 8/12 din câte am înțeles merge și 8?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Windows 11 si 16 gb de ram.

3 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Fiecare produs este bun pentru timpul lui. Windows XP a fost bun, Windows 7 a fost bun, Windows 8 a fost bun, Windows 10 si Windows 11 sunt si ele bune. Totul e sa il instalezi corect, sa il configurezi cum trebuie si sa il folosesti responsabil.

Răspuns utilizator avertizat
| DonMoldo a răspuns:

Ambele sunt bune acu depinde si ce componente ai daca ai unul mai slab lasa win10 daca ai unul mai bun bagi win11.