| lol1232 a întrebat:

Ce windows imi recomandati?

10 răspunsuri:
| Gigiku a răspuns:

Windows 7. Il folosesc de 2 ani si nu am avut nici o problema. Si mere super, mai ales jocurile.

| silverfaith a răspuns:

WIndows-urii sunt multe ideea este care este cel mai benefic pentru claculatorul/laptop-ul tau. Ai un calc slabut 98, 2000, Milenium, daca ai unu mai bunicel si vrei sa scoti performantele maxime atunci sugerez XP ai un calculator performant si doresti tot ce se poate pe piata acum Win 7, vreau sa arate cool si etc etc etc poti sa iti instalezi Win LongHorn, sau un XP si cu teme "Grele" big grin sper ca am ajutat

| Fetita a răspuns:

Windows 7

| ♥ αη∂яєєα a răspuns:

Windows xp sau Windows 7winking

Poate te ajuta!

funda:-s?

| Andruuuuuuuuu a răspuns:

Vista ultimate
Il am si pot spune ca e super :X

| ionutzz1994 a răspuns:

Depinde de calculatorul tau, dar eu tias recomanda Windows vista sau windows xp(mai nou e 7-le)Funda?

| mikella a răspuns:

Windows 7 e cel mai bun.

| laurik1315 a răspuns:

Vista sau xp. am avut 7 si mi s-a parut o porcarie

| TheCookie a răspuns:

Cel mai nou! cel mai de calitate.si cel mai bun este windows 7.acolo poti sa iti setezi si in Romana ii super...eu asta ti-l recomandwinking

| Alexandrion_6425 a răspuns:

Windows 7. E mai bun decat cel Vista si XP.