| EUeStEEu a întrebat:

Ce îți indica,, i-ul,, acela de la castile wireless prin Bluetooth, de exemplu căști cu i12 sau cu i10?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Stai departe de orice produs i, ca e i7, 10, sau i12, Toate is de proasta calitatate si e plin de comentarii negative.

| Frank51 a răspuns:

E doar denumirea produsului bănuiesc, așa cum e la iPhone 11, 12, 12 pro max etc.

| NLS a răspuns:

I-ul indica acelasi lucru pe care il indica si in iPhone, iMac, iPod, etc

"Steve Jobs first introduced the iMac in 1998, revealing that the "i" stood for Internet...
Steve Jobs said that the "i" also stands for "information, individual, instruct, inform, and inspire", when he first introduced the iMac."

Adica nimic relevant pentru performanta sau clasa produsului, lucru lasat in grija cifrei de dupa el.