| Gabby7 a întrebat:

Ce laptop imi recomandati pana in 2.000 lei, mai mult pentru gaming.

Răspuns Câştigător
| dantomescu78 a răspuns:

Salut,

Daca vrei un laptop pentru gaming atunci trebuie sa aiba un procesor bun, cel putin 4gb ram si o placa video puternica.

In bugetul de 2000 de ron nu o sa iti iei un super laptop de jocuri dar gasesti ceva bunicel. Eu iti recomand acest model: http://bit.ly/1eOxaIF pe care il gasesti si la un pret promotional in aceasta perioada!

3 răspunsuri:
| manuel72 a răspuns:

O consola te costa mai putin, gen ps3, xbox360, mai ales de la aparitia ps4 si xbox one, iar jocurile au costuri reduse.

| ursey a răspuns:

Http://www.emag.ro/......EVNYNBBBM/ dar parerea mea ca la bani astia iti faci un desktop mult mai bun pentru jocuri

| Gabby7 explică (pentru manuel72):

Nu vreau console. laptop.