| AlexBoy88 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Calculator sau un Laptop.
Il voi folosi pentru gaming!
Ce sa imi cumpar pana in 2.000 lei PC sau Laptop pentru gaming
Funda!

Răspuns Câştigător
| Vetereanu69 a răspuns:

Salut pai pentru GAMING ar fi mai buna o unitate cu vreo 4 Gb RAM o placa video dedicata de 2 GB ram si un procesor i5 te-ar duce undeva pe la vreo 1.800 Lei.Iti recomand sa te uiti prin magazinele mari gen Flanco, Altex acolo am vazut unitati bune.

9 răspunsuri:
| GeorgianaGeo1 a răspuns:

Pc

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Eu zic ca PC ar fi mai indicat.

| hp8510p a răspuns:

Pentru gaming, cel mai recomandat ar fi un pc.Laptopurile nu au racirea buna. Poti sa optezi si pentru laptop doar daca ai mare nevoie de portabilitate

| BlueViP a răspuns:

Eu votez pentru Laptop

| KinekT a răspuns:

Pai laptopurile in 2000 de lei sunt ft salbe pentru gaming iti recomand deci pc-ul dar nu uita nu il lua gata facut ca o sa iei o mizeri fal pe piese.

| Garsonfane1979 a răspuns:

Laptop de gaming la 2000 lei nu gasesti dar uite astsa http://bit.ly/1fPPjKS e cel mai bun la gaming din bugetul tau

| John1973 a răspuns:

Uite aici un laptop de gaming http://bit.ly/1r4WEwd

| Alberto97 a răspuns:

Pc

| flyden a răspuns:

Stii...UN laptop ar fi mai bun... chiar daca este putin mai scump decat pc-ul, Oricum asta nu conteaza rolling on the floor DECI LAPTOPULlaughing crying FUNDA TE ROG laughing