| JonD a întrebat:

Ce laptop ar fi bun pentru gaming si l-as putea gasi la un pret pana in 2.000 lei? Funda happy

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/......2gb-brown/
sau cu un gpu putin mai performant, insa cpu putin mai slabut: http://www.pcgarage.ro/......2gb-black/
Daca vrei sa cumperi de la pcgarage, foloseste voucher-ul(fara ghilimele) pentru o mica reducere de pret: "6WXBQPKQ".
Daca ai nelamuriri raspunzi. Desi pentru gaming era mai recomandat un desktop...

Răspuns utilizator avertizat
| 5yr0Kk a răspuns:

Frate,laptop de gaming nu gasesti la 2000 lei..preturile pentru un laptop de gaming cu logo republic of gamers gasesti de la 4000 lei in sus... http://www.amazon.com/......B009M2XB3U
cred ca e cel mai tare acum...
de exemplu

| Dastlast a răspuns:

Daca vrei gaming la greu mai bine iti iei un desktop PC. Asa asamblezi componentele pe care le vrei tu, si daca ai un monitor deja scapi pe la banii astia. Dar cu 2000 de lei nu vei lua chiar cel mai bun sistem pentru gaming oricum, insa merge si asa.