| Raul2802 a întrebat:

Ce laptop imi recomandati pana in 2.500, maxim 2.700 lei, pe care sa il folosesc si la navigat si pentru jocuri?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DVL7DDBBM/

asta e ok + ssd va merge ok

| RAY a răspuns (pentru RAY):

De ce il recomand?
are un cpu i5 2500 MHz facut pentru gaming + cpu de ultima generatie
lcd e ok hd
4 gb ram mai bagi inca 4
hdd 7200 rpm apreciez asta
GTX 950M e ok
usb tip c fain
bateria 4 celule
pretul e ok

| GPA a răspuns:

Navigare la viteze de 1gb atât lan cât și wlan cu in funcție de standardul router-ul și abonament : https://altex.ro/......b-free-dos

Și gaming, dar nu dus spre extrem.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://yourmag.ro/......d-485.html Suporta 8 Gb de RAM. Mai pui 4 Gb si este bine. Inlocuirea HDD-ului cu un SSD ar aduce si mai multe beneficii. Are placa video dedicata GDDR5.

| sorinake a răspuns (pentru RAY):

Sustin recomandarea lui RAY pentru ca procesorul are 4 nuclee.

Restul recomandarilor, chiar si procesorul i7 de mai jos, au 2 nuclee.

P.S. Un minus ar fi hardul. Era mai bun ssd. Dar e in regula si asa.

| RAY a răspuns (pentru sorinake):

Eu am dat 4000 de ron si a venit cu un amatat de hard de 5400 rpm macar asta are 7200, foarte important de vazut suporta ssd m2 sa pastreze si hdd vechi