| LucianP a întrebat:

Salut.Ce laptop imi recomandati pentru un buget maxim de 1800 lei,vreau sa il folosesc pentru filme, jocuri, dar trebuie sa fie de la altex, domo sau flanco.Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| KLiNK a răspuns:

Salut. Ce zici de acesta: http://www.altex.ro/......3-free-dos
Este destul de bun si e si la reducere.

| LucianP explică (pentru KLiNK):

Daca are procesorul I5 nu inseamna neaparat ca e pc bun...placa video este cam naspa...
Memory clock speed 900 MHz
Effective memory clock speed 1, 800 MHz
Memory bus 64 bit
Memory 1, 024 MB
Memory type DDR3
Memory bandwidth 14.4 GB/s

| Danzell a răspuns (pentru LucianP):

Mno prietene da tu vrei performanta la 1800 RON? ma scuzi da trebuie sa te multumesti doar cu atat. cu banii astia un laptop entry level e tot ce poti sa iti permiti. eu am dat 2100 pe un laptop Acer cu i3

oricum in principiu cauta ASUS, HP, Lenovo, poate si Acer, fara sistem de operare windows(care e inclus in pretul laptopului.

| LucianP explică (pentru Danzell):

Pana la urma m am hotarat si am luat un aspire e 15 500hdd, 2gb video geforce 840m 128bit, 4 gb ram, i3 2,4 happy