| Snowstormm a întrebat:

Dupa voi care este cel mai bun laptop? As vrea si eu unul si as vrea niste sugestii...Maxim 40 de milioane... O sa-l folosesc pentru jocuri, vizionat filme/seriale si navigat pe internet.La aceste categorii sa fie bun laptopul, Totusi as prefera sa nu fie un laptop negru ca m-am saturat de alea.Multumesc anticipat. Daca se poate sa va si argumentaati raspunsul.

2 răspunsuri:
| Larisa a răspuns:

Eu il folosesc pe al meu tot cam pentru ce spui tu ca vrei, il am de4ani si sunt foarte multumita.m-am documentat inainte de al lua, si e ok.Am un Dell si ti-l recomand si tie

| anonim_2681 a răspuns:

Pai dupa parerea mea
ACER
e foarte bun.si costa 20 si ceva de milioane.
mie imi merge foarte bine