| Caroline07Forbes a întrebat:

Ce modele de telefoane touchscreen bune cunoasteti?

11 răspunsuri:
| lulugabi a răspuns:

Samsung galaxy s
Samsung galaxy s II
Samsung lagaxy young
Iphone 4
Iphone 42
Samsung ace
Samsung tab(dar e mai mult tableta)

Mai sunt dar nu mi le mai amintesc eu acum. Sper ca te-am ajutatbig grin

| NuAmGasitUnNume a răspuns:

Samsung Galaxy Mini (este si ieftin pentru meritul lui)big grin

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Samsungurile galaxy de exemplu:Samsung galaxy s2 sau galaxy mini sau gio etc,(au android)iphoneurile 1, 2, 3, 3gs,4, 4s(dar daca il scapi si nu e in husa se sparge ecranul si iti trebuie alt ecran

Răspuns utilizator avertizat
| ZuZuXD94 a răspuns:

Lg 3510 este foarte ieftin si are android wirels(nu stiu daca am scris bine wirels) wifi android market cateva aplicati frumoase merita.

| Omulambitious a răspuns:

Eu iti recomand Samsung galaxy i5500 iti intra o groaza de jocuri iti dai seama are 16 gb in el si mai intra cat vrei uh si nu se stinge niciodata cand bateria e descarcata doar licare asa am si eu si crede-ma sunt multumit ma tine 1 saptamana! si daca stai numai pe mess sau internat minim 5 zile te tine happy

| ImB a răspuns:

IPhone 4S si Samsung Galaxy S II

| Piersii a răspuns:

Samsung galaxy fit este foarte interesant si nu foarte scump. Are android, market

| DjBl3ndar a răspuns:

Samsung s5230. Il am si eu si este cel mai bun telefon pe care l-am avut pana acum happy

| Caroline07Forbes explică:

Unde scrie pretul?

| Caroline07Forbes explică:

A... merci!