| deliutzaXvamp a întrebat:

Care sunt cele mai bune telefoane cu touchscreen? big grin

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am un Sony Ericsson xperia x8, a rezistat la cazaturi vreo 3-5 a avut si nu a patit nimic. Maicamea s-a enervat pe mine si l-a trantit tare de vreo 2 ori era in stare buna mergea bine numai ca ii s-a deteriorat calitatea sunetului si nu mai detecta memoria micro sd, noroc ca avea garantie ca l-au reparat fara probleme (nu se vedeau urme de lovitura si i-am fraierit zicandule ca e problema tehnica). Deci Sony Ericsson xperia 8 rezista la cazaturi simple fara probleme.

| AndyIQ a răspuns:

Samsung Galaxy big grin performant sistem android si prefata excelentalaughing

| ƦαℓυҜα a răspuns:

Buna Delia! Dupa parerea mea cel mai bun este Galaxy Nexus.(doar ca eu am cu touchsreem si merge foarte nasol!).ma rog, daca tie iti place.Bafta!