| DestinyDD a întrebat:

Care-mi zice si mie niste modele de telefoane mobile cu touchscreen care sa faca poze bune.

6 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Eu am Lg Gt400, care are camera de 5 Megapixeli. Face poze foarte reusite. Ti-l recomand. happy

| Clau14 a răspuns:

Iti recomand un Nokia 5530 xpressmusic with touch screen.

Este xpressmusic, se aude foarte tare si clar, pozele sunt foarte clare, telefonul avand camera de 3, 2mp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia n8, Samsung pixon12, Sony Ericsson satio.

| ammerie a răspuns:

Iphone 4, Samsung GT-C3510, LG cookie, Nokia 5230, Samsung f480., sunt multe telefoane care fac poze bune big grin

| polsen a răspuns:

Eu mi-am cumparat un NOKIA N8 acum 4 luni, e super telefonu...si face niste poze extraordinare

| polsen a răspuns:

Telefonul perfect pentru poze este NOKIA N8, intereseaza-te pe http://www.hitechzone.ro/category/comunicatii/telefoane-mobile/page/3/ e perfect pentru ceea ce vrei tu