| Superior a întrebat:

Ce parere aveti de acest telefon? Pare foarte atragator ca si raport calitate-pret.
https://www.pcgarage.ro/......-4g-black/

12 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Este prea bun la pretul lui.
Ial mai repede pana nu il iau eu.

| RAY a răspuns:

Seamana cu a5 al meu, dar de marca aia nu am auzit vreodata, eu nu as cumpara la risc

| SilviaDulcik a răspuns:

Acceptabil la preț însă soft-ul de pe el sigur nu este cel mai bun de pe lume. Mai bine mai aștepți, mărești bugetul și îți cumperi un telefon la nivelul lui Xiaomi Redmi Note 4/4X.

| Superior explică (pentru SilviaDulcik):

Ce zici de asta? Eu asa la specificatii ma pricep dar la firma nu sunt sigur. https://www.pcgarage.ro/......-4g-black/ parca l-as lua pe asta ca-mi place sa intru in apa la mare.

| SilviaDulcik a răspuns (pentru Superior):

Nu e rău însă o să te saturi de acea armură.
Mai bine unul simplu și dacă simți că e nevoie, cumperi o husă, tip armură.

Ex telefon: https://www.pcgarage.ro/......m-4g-grey/

| Superior explică (pentru SilviaDulcik):

Wow,de ce la prezentare produs apare anime? laughing)) (Miku)

| SilviaDulcik a răspuns (pentru Superior):

A fost la un moment dat o ediție limitată cu acel personaj.

| DeyCj a răspuns:

E ok, şi preţul e corect.Camera foto e slăbuţa, deşi are Android 6.Personal nu-mi place 7-le.

Răspuns utilizator avertizat
| CPAElites a răspuns:

L-am cumparat in urma cu 2 saptamani si pot spune ca sunt f. multumit :
Pro :
- Constructie foarte buna, rama din metal, telefonul are ~203 grame, da impresia ca este foarte solid!
- Display produs de Sharp. ( nu e curbat )
- Gorilla Glass 4 ( curbata pe margini, creaza efectul de lupa care da impresia ca display-ul este curbat )
- Camere decente ( Produse de Sony, spate 8 interpolata 13, fata 5 interpolata 8 )
- Baterie de 2600 LiPo ( produsa de Sony )
- Memorie interna ( Samsung )
- Memorie ram ( Samsung )
- Margini foarte subtiri, imi da impresia ca tin doar display-ul in mana.
- Primesti doua foli de protectie.
- Senzor de amprenta foarte bun, scaneaza in sub o secunda ( ~0.5s )
- Vine cu Husa de Silicon.
- La partea de "office" se descurca exceptional, Facebook, YouTube etc. nu vor avea probleme!
Contra :
- Procesor slabut ( MTK6737
- Procesor Grafic Foarte slab
- Incarcatorul cu care a venit este foarte prost, iti recomand sa nu-l bagi nici macar in priza. PCB-ul e nenorocire, se incalzeste peste 80 grade. ( Eu il incarc cu PC-ul, cu ajutorul cablului USB )
- Butonul fizic Home are joc, sta putin stramb ( nu-i problema pentru mine )
- Capacul de pe spate este lipit!

Pe langa acele minusuri, eu ti-l recomand cu mare placere. Arata bestial.

| CPAElites a răspuns (pentru KoroSensei):

E autentic bro, componente produse de Samsung, Sony, Sharp!
Termina cu prostiile!

| CPAElites a răspuns (pentru CPAElites):

PS : Eu am versiunea Gold, arata mult mai bine ca Black-ul!