| WeAreSmart a întrebat:

Ce parere aveti de Avira? big grin

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Isi face treaba.
Atata timp cat nu intri pe cine stie ce site-uri nu ai de ce sa vrei mai mult.

Nu se compara cu kaspersky sau bitdefender.dar nu-i nici departe.

| 0x11111051 a răspuns:

Este foarte bun. Pe cit de bun, pe atit de multe resurse consuma. Prin asta am in vedere ca, baza lui, cunoaste foarte multe tipuri de virusi, si daca il ai poti sta linistit.

Insa daca PC-ul tau, are 1-2 (gb ram), atunci jocurile vor avea gliucuri. Antivirusul consuma multa RAM - (la mine cam vreo 200 de mb).

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Sinceră să fiu, am o părere foarte bună.
Consider că este unul dintre cele mai bune antivirusuri împreună cu Avastul.
Îl folosesc de mulţi ani atât pentru laptop cât şi pentru computer şi acestea au fost protejate foarte bine.
Îl recomand!
Pa-pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E OK, l-am folosit un timp, dar am trecut pe Norton ( si nu regret nici o clipa! ).

| al3xander a răspuns:

Este foarte bun pentru un antivirus gratis. nu mananca resurse multe si isi face treaba cum trebuie insa cam multe alarme false.

| xBro a răspuns:

Nu este foarte bun, este bunicel, clasarea celor mai bune anti-virusuri ar fi urmatoarea [parerea mea] :

1.Nod32
2.BitDefender
3.Karspersky
4.Norton
5.Microsoft Security Essentials