| Cayler a întrebat:

Ce parere aveti despre antivirusul Avira?

2 răspunsuri:
| MisterSTAG a răspuns:

E destul de bun in comparatie cu altele, dar eu iti recomand Avast.Am incercat multe antivirusuri si, din punctul meu de vedere, Avast este cel mai bun.

| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns:

Cum sa iti spun, Avira e un ****.Un prieten a instalat Avira si a vrut sa il stearga dupa prima zi.Iti recomand BitDefender, fiind un bun AntiVirus si chiar AntiVirus-ulul anului 2014! Primul AntiVirus care l-am incercat a fost BitDefender si inca il prefer! Am incercat si altele, dar BitDefender e pe primul loc.