| Aurica2014 a întrebat:

Ce parere aveti de urmatorul laptop?

http://www.emag.ro/......D06Y37BBM/

5 răspunsuri:
| ØverTheRainbøw a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu el.

Daca il cumperi pentru gaming sistemul de operare trebuie schimbat neaparat..in rest e boun

| Mihai1810 a răspuns:

La ce vrei sa il folosesti?

| DataSoft a răspuns:

Daca il vrei pentru gaming ia-ti ceva cu i7 HQ, modelele cu U sunt pentru economie de energie.
si placa video dedicata sa fie DDR5 si de preferat nVIDIA big grin

| Aurica2014 explică (pentru Mihai1810):

Pentru facultate, proiecte in Word, Excel, Powerpoint. Programare in c++. Ascultat muzica. Chestii obisnuite. Nu mi-l doresc pentru gaming neaparat.

| Mihai1810 a răspuns (pentru Aurica2014):

Daca ai nevoie de portabilitate e foarte bun, dar daca nu ai nevoie de portabilitate iti recomand sa iti faci o configuratie pe piese, e mai performanta si te vei putea si juca pe el.