| Matei005 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest laptop Dell? http://www.emag.ro/......DX7TQMBBM/ Cam cat va costa de Black Friday 2015?

4 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Probabil tot 2000 de lei. Din cate vezi, acum e la reducere de la 2500 lei.

| CinevaNou a răspuns:

Cam slabut, dar toate Dell is scumpe. De black friday e posibil sa fie mai scump sau sa nu mai fie stoc.

| Matei005 explică (pentru CinevaNou):

Deja nu mai este in stoc.

| Gheorghe_Leu_1983 a răspuns:

Nu e rau, dar mai bine iti iei second si mai performant. De exemplu un i7 gen a IIa. E ca la masini... dupa ce iese din showroom ii scade valoarea. Oferte de laptop uri i7 gasesti pe www.yourmag.ro