| oceanoflove a întrebat:

Ce parere aveti despre laptopurile myria?

5 răspunsuri:
| hd04wbw a răspuns:

Este un brand al Altexului dar sunt destul de ok. Am unul mai mic si isi face treaba pentru ce il folosesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o firma buna. Am telefon si sistem de boxe la desktop Myria. Boxele si telefonul au fost ieftine dar merg perfect dupa multi ani. Firma romaneasca dar isi face treaba. Au si preturile mici deci esti in avantaj cumva.

| gabicoo a răspuns:

Petarde. Crapă destul de repede!

| Daniel323 a răspuns:

Foarte bune.Cam seamana cu o tigaie.Cica nu are stick. Diagonala 26.
http://myria.ro/......-rosu.html

| anonimg a răspuns:

Nu recomand produsele Myria. Am avut doi "mousi" si s-au stricat amandoi in mai putin de doi ani.
Si bine ca acum am auzit ca Myria este un produs al firmei Altex. Am luat ieri niste casti de la Altex -care nu mi-au placut dupa ce le-am desfacut si vazut in realitate- si nu vor sa mi le mai primeasca inapoi la mai putin de 15 minute dupa ce le-am cumparat. Dar nici nu mi-au zis mai inainte ca nu se mai pot primi inapoi.
Nu recomand nici produsele Hama. Numai cei care au avut lucruri de calitate mai inainte isi pot da seama de diferenta dintre un produs de calitate si unul care nu este de calitate.
Este produs si cel care nu este calitate; dar doar sa zici ca ai ceva. Dar nu te va ajuta prea mult. Un astfel de produs se strica si mai repede, iar experienta cu reparatia sau returul este una dificila indiferent de magazin. Se pierde timp si bani, si se acumuleaza si o multime de stres.
Acer este cel mai bun in raport calitate-pret.