| Fast92 a întrebat:

Ce parere aveti despre laptopurile Clevo?

Răspuns Câştigător
| Tanasie_Silviu_1987 a răspuns:

Am un Clevo de 3 ani jumate, amicul meu si-a luat si el Clevo tot acum 3 ani jumate iar la firma am cumparat tot Clevo - toate din Germania. Cele din clasa de gaming sunt in principiu unele din cele mai bune laptopuri de pe piata din toate punctele de vedere.

5 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

Nu sunt cine stie ce laptopuri. cumparati si tu de la o firma mai buna cum ar fi Toshiba sau Samsung

| valentin111 a răspuns:

Nu sunt prea bune.

| Fast92 explică (pentru valentin111):

Adica in ce sens.se strica repede sau ce? am gasit sa cumpar un laptop clevo m761su, 4 gb ram ddr 2...320 hdd, procesor Intel pentium dual core de 2.16 ghz. placa video de 256, nVIDIA geforce 9300GS. la pretul de 1000 de ron. Astept raspunsul tau!winking

| valentin111 a răspuns (pentru Fast92):

Iti recomand un Lenovo.

| valentin111 a răspuns:

Ti-as recomanda un lenovo.sunt facute in Germania si sunt foarte rezistente.