| torres555 a întrebat:

Ce parere aveti despre laptopurile Samsung?

Răspuns Câştigător
| maryusmono a răspuns:

Am auzit numai vorbe bune despre ele. Ca sa fiu sincer cu tine nu am avut niciodata un laptop Samsung asa ca nu iti pot da o impresie 100% adevarata.

Iti recomand sa arunci o privire aici: http://bit.ly/155c9ZO si o sa vezi ca fiecare laptop are mai multe review-uri (parerea persoanelor care le-au cumparat). In acest fel vei afla cat mai multe despre aceste laptopuri si cat de bine functioneaza.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Catalin_Axinia_1985 a răspuns:

Sunt foarte bune

| GeorgianX2 a răspuns:

Depinde de model... eu as zice sa iti cumperi un laptop de la SAMSUNG dar nu te uita la bani unul bun il gasesti pe la 20 - 30 de milioane(banii vechi). In general Samsung ii o firma buna!

| Ddanut_Danutz_1998 a răspuns:

Sunt ele bune dar depinde cum le intreti.