| Patricia111 a întrebat:

Ce parere aveti de laptopurile Asus?

6 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

Salut. Aceste laptopuri sunt foarte perfomante au un procesor inside i5 sau i3 sau i7 placa video e de 2gb ram-ul e de 6 este foarte bun iti spun eu ca eu il am.

| Ichnat a răspuns:

Bune happy

| Garsonfane1979 a răspuns:

Daca am avea o scara de la 1% la 100% clasez Asus undeva la 88% raportand la piata http://bit.ly/I69ghQ

| mijlsach a răspuns:

Sunt cele mai bune, intrec Toshiba(care au durata de viata foarte scazuta) intrec prin performantele procesorului iar placile video sunt foarte bune, intrec si pe Acer de asemenea

| alexandra2000ale a răspuns:

Parerea mea este ca este un laptop bun...

| GRYM a răspuns:

Eu zic ca laptopurile de la Asus sunt unele dintre cele mai bune.Am si eu unul si sunt super multumit de el.