| LasleaIoan1972 a întrebat:

Ce placa video low profile recomandati pentru a viziona Netflix online 4k?

4 răspunsuri:
| TLF92 a răspuns:

Ge Force GTX 1050 Ti imi duce pana si 8K dar mai agata putin

| LasleaIoan1972 explică (pentru TLF92):

Ma intereseaza ceva foarte slim sunt limitat de spatiu am maxim1cm grosime si nu mai mult de 18cm lungime

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gt 1030

Bula
| Bula a răspuns:

Pentru vizionarea unui film 4K de pe calculator este buna orice placa video de la AGP 8x /256Mb in sus, adica intregul spectru de placi PCIe 16x si in sus.
Insa online problema este mai complexa: trebuie sa ai un echipament si o conexiune buna de internet, care iti asigura o viteza de cel putin 2-300Mbps, fara intreruperi sesizabile.