| DragoscristiTulcea a întrebat:

CE pot face daca am un telefon de tip A3 si mi s-a blocat, efectiv nu mai merge touch.ul, pana acum nu avea probleme dar dintr.o data dupa ce l.am blocat nu mai merge, imaginea de vede si imi apar notificari dar nu pot face nimic(bateria este incorporata in telefon, nu o pot scoate)

4 răspunsuri:
| DamienArmitage a răspuns:

Tine apasat pe butonul de on (pornire) pentru cateva secunde. Ar trebui sa se restarteze.

| Anonymous1995 a răspuns:

Tine apasat pe butonul de blocare+butonul din centru jos, o sa se inchida si asa inchis baga-l la incarcat pana cand bateria e 100%.

| Anonymous1995 a răspuns:

Tine apasat pe butonul de blocare+butonul din centru jos, o sa se inchida si asa inchis baga-l la incarcat pana cand bateria e 100%. Foarte posibil ca sa intampini aceasta dificultate din cauza frigului.

| DragoscristiTulcea explică (pentru Anonymous1995):

Cand tin apasat cum zici tu imi face screenshot.sad