| Cosminacautamuzica a întrebat:

Buna, de un timp imi apar reclame pe telefon. Nu ca notificari. Gen cand ma joc ceva sau stau pe o aplicatie ma scoate si ma da pe o reclama. Ce pot sa fac ca sa nu imi mai apara reclamele? Efectiv mor, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Brizbriz a răspuns:

Resetare totala a telefonului
te-ai infectat cu un adware... fara resetare, slabe sanse sa scapi

2 răspunsuri:
| ReignForest a răspuns:

Știu,intră la setări și apoi aplicația caută o aplicație care nu are nume sau una suspectă și șterge-o.Așa am pățit și eu.Chiar dacă folosești antivirus nu îți șterge virusul și trebuie să ștergi manual aplicația.

| andreea878 a răspuns:

Poti incerca sa ti instalezi add blocker sau ceva de genul, mie mi-a functionat