| Mirela_Patrascu_1982 a întrebat:

Ce pot face daca mi se blocheaza filmul si se misca greu, pe b.s player?

Răspuns Câştigător
| MineGame a răspuns:

B.S Player e foarte bun si eu il folosesc aici depinde de PC-ul tau si mai ales de placa video si de procesor. Ei bine placa video se poate inlocui dar asta o sa te coste mai bine de 5 milioane. Mai bine du-te si vizioneaza filmul la un prieten sau cumpara-ti un alt PC de preferat pentru filme un laptop asa am eu e portabil si mai mic (NOTEBOOK)
Sau daca nu descarca malwarbytes deoarece s-ar putea sa ai malwery care sa fii pus stapanire pe PC.

FUNDA? PLS FUNDA!

2 răspunsuri:
| EmilTraian95 a răspuns:

Aici depinde si de claritate comparativ cu procesorul sau memoria dar in general problema e cauzata de virusi care incetinesc pc-ul iti recomand sa dai start apoi imediat pauza si sa astepti cam 15 minute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul e pe cd/dvd sau de unde vezi filmul?