| BostanDaniel1974 a întrebat:

De ce imi merge asa de prost noua versiune mozila firefox se blocheaza se misca greu sa fie de la laptop?

Răspuns Câştigător
| rijkaard a răspuns:

Nu e ede la laptop au scos aia de la firefox o versiune noua de foarte curand

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

L-au "adapat" la Win 10" big grin
Foloseste Linux si va merge rapid...winking

| Anaconda101331 a răspuns (pentru Bula):

Ce linux ma? are ramii pe duca is stircati ii mai lasa si ia foc tot chemi pompierii tot da

| Bula a răspuns (pentru Anaconda101331):

Eu folosesc Linux cu 1Gb RAM, merge repede happy

| BostanDaniel1974 explică:

Da foarte proasta versiunea

| Pietricel a răspuns:

Depinde si ce configuratie ai, daca e una buna/destul de buna posibil sa fie de la nou update pe care l-au scos cei de la Mozilla.